Przygotowanie wizualizacji to dość złożony proces, który składa się z kilku etapów:

1. ZAPYTANIE
Wyślij E-mail z ogólnym opisem projektu. Dodaj materiały graficzne, na podstawie których dokonamy analizy zlecenia.
W odpowiedzi otrzymasz informacje na temat czasu i budżetu potrzebnego do zrealizowania projektu. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić.
2. MODELOWANIE
Korzystając z dostarczonych materiałów tworzę wirtualny, trójwymiarowy model projektu. Zaakceptowany model zostaje pokryty materiałami. Czas trwania tego etapu zależy od oczekiwanego poziomu szczegółowości i rozmiarów założenia projektowego.
3. RENDERING
Na początku otrzymasz wizualizacje poglądowe jako punkt odniesienia do dalszych ustaleń.
Po doprecyzowaniu oczekiwań następuje proces właściwego renderingu. Czas zależy głównie od szczegółowości modelu oraz docelowych rozmiarów wizualizacji.
4. FINALIZACJA
Dostarczenie gotowych wizualizacji/animacji i rozliczenie zlecenia. Forma przekazania materiałów – przez Internet lub na nośniku CD/DVD.

Usługi dodatkowe

DTPBiblioteki 3DWWWCAD
Projektowanie, skład i przygotowanie do druku i wydruk materiałów graficznych (wizytówki, reklamy, foldery, plakaty itp). Dowolne formaty i nakłady.
zobacz więcej »
Tworzenie bibliotek 3D, rysunków technicznych i detali konstrukcyjnych. Interaktywne CD/DVD z ofertą producenta, tłoczenie płyt i poligrafia.
zobacz więcej »
Tworzenie profesjonalnych stron internetowych z wykorzystaniem technologii html, php,  WP. Serwisy www, strony firmowe, portfolio, blogi, administracja witryn, hosting.
zobacz więcej »
Tłumaczenie (lokalizacja) oprogramowania CAD, wsparcie techniczne, zarządzanie CAD dla pracowni projektowych i dobór oprogramowania.
zobacz więcej »

Zapraszam do współpracy!